K152 - MEG Exkurze: Porovnání verzí

Z GeoWikiCZ
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
m
Řádek 19: Řádek 19:
  
  
28.11. Archiv ZÚ
+
28.11. '''Archiv ZÚ'''
 +
 
 +
S přihlédnutím k návštěvním hodinám Ústředního archivu zeměměřictví a katastru a kapacitě jeho prostor budou jednotlivé studijní skupiny očekávány '''před vchodem do budovy Katastrálního úřadu ''' (stanice metra Kobyliské náměstí) v následujících časech:
 +
 
 +
* '''G1-62''' v  9:15,
 +
* '''G1-61''' v  9:45,
 +
* '''G1-63''' v 10:15,
 +
* '''H1-68''' v 11:00  (pokusím se domluvit, zda je možné cvičení z goedézie ukončit o něco malounko dřív)
 +
                                                                                                      J.Kuklíková
 +
 
 +
 
  
 
{{Výuka}}
 
{{Výuka}}

Verze z 23. 10. 2008, 12:28

22.10. Planetárium Praha

Na středu 22.10. je zajištěna přednáška v sále Cosmoramy pražského Planetária. Sraz ve 13 hodin před budovou této vzdělávací instituce, kterou najdete poblíž Výstaviště v pražských Holešovicích. Cena zlevněné vstupenky je 35 Kč . Je pochopitelné, že z časových důvodů nelze vybírat peníze na místě. Proto prosím následující, zcela náhodně vybrané studenty (Beer, Pelcová, Nešpor, Šubrtová), aby ve svých studijních skupinách vybrali od každého jedince tuto částku a vybranou sumu se seznamem zaplativších mi donesli nejpozději do pátku 17.10. do B915a. Termín srazu je nutno dodržet, protože nějaký čas zabere odkládání svršků a batohů ev. tašek do šatny, a opozdilce zaměstnanci Planetária na přednášku do astronomického sálu nevpustí.

 • Poznámka 1: Pokud bude někdo potřebovat omluvenku na tělesnou výchovu, vyrobí si ji na patřičné úrovni sám a bude mu posléze potvrzena.
 • Poznámka 2: Účast bude pochopitelně kontrolována a to tak, že se každý osobně přihlásí pedagogickému doprovodu.
                                                        J. Kuklíková


29.10. Vojenský geografický a hydrometeorologický úřad Dobruška

Návštěva této instituce určitě přispěje k poznání, jaké práce jsou zde prováděny a jaké technické možnosti jsou tu k dispozici. Velkou atraktivitu této exkurse bude, doufám, že jen mírně, kazit ten fakt, že pro velký zájem dalších uchazečů změnil hlavní inženýr úřadu hodinu našeho přijetí, takže budeme muset zamluvenými autobusy vyrazit opravdu velmi časně. S ohledem na vzdálenost, jízdní možnosti autobusů atd. žádám o dodržení srazu, protože nebudeme moci s odjezdem otálet. Chybějící spánek budete moci dohánět během čtyřhodinového přesunu na místo určení. Teď tedy to nejhorší: Sraz je v Bechyňově ulici, proti parkovišti u fakulty architektury (jinak řečeno roh Bechyňovy a Flemingova náměstí) v 6:00!! Vzhledem k tomu, že už budeme nosit na hodinkách středoevropský čas, tak poměřováno dneškem je vlastně sraz v 7:00. To už snad tak drasticky nevypadá.

 • Platí poznámky viz výše.
                                                        J. Kuklíková    


28.11. Archiv ZÚ

S přihlédnutím k návštěvním hodinám Ústředního archivu zeměměřictví a katastru a kapacitě jeho prostor budou jednotlivé studijní skupiny očekávány před vchodem do budovy Katastrálního úřadu (stanice metra Kobyliské náměstí) v následujících časech:

 • G1-62 v 9:15,
 • G1-61 v 9:45,
 • G1-63 v 10:15,
 • H1-68 v 11:00 (pokusím se domluvit, zda je možné cvičení z goedézie ukončit o něco malounko dřív)
                                                   J.Kuklíková