K152 - MEG Exkurze: Porovnání verzí

Z GeoWikiCZ
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
m
Řádek 1: Řádek 1:
 
22.10. '''Planetárium Praha'''
 
22.10. '''Planetárium Praha'''
  
Na středu 22.10. je zajištěna přednáška v sále Cosmoramy pražského Planetária. '''Sraz ve 13 hodin''' před budovou této vzdělávací instituce, kterou najdete poblíž Výstaviště v pražských Holešovicích. Cena zlevněné vstupenky je '''35 Kč''' . Je pochopitelné, že z časových důvodů nelze vybírat peníze na místě. Proto prosím níže uvedené, zcela náhodně vybrané studenty, aby ve svých studijních skupinách vybrali od každého jedince tuto částku a vybranou sumu se seznamem plativších mi donesli nejpozději do pátku 17.10. do B915a. '''Termín srazu''' je nutno dodržet, protože nějaký čas zabere odkládání svršků a batohů ev. tašek do šatny, a opozdilce zaměstnanci Planetária na přednášku do astronomického sálu nevpustí.
+
Na středu 22.10. je zajištěna přednáška v sále Cosmoramy pražského Planetária. '''Sraz ve 13 hodin''' před budovou této vzdělávací instituce, kterou najdete poblíž Výstaviště v pražských Holešovicích. Cena zlevněné vstupenky je '''35 Kč''' . Je pochopitelné, že z časových důvodů nelze vybírat peníze na místě. Proto prosím následující, zcela náhodně vybrané studenty ('' Beer, Pelcová, Nešpor, Štochlová''], aby ve svých studijních skupinách vybrali od každého jedince tuto částku a vybranou sumu se seznamem zaplativších mi donesli nejpozději do pátku 17.10. do B915a. '''Termín srazu''' je nutno dodržet, protože nějaký čas zabere odkládání svršků a batohů ev. tašek do šatny, a opozdilce zaměstnanci Planetária na přednášku do astronomického sálu nevpustí.
 +
''Ponámka 1: Pokud bude někdo potřebovat omluvenku na tělesnou výchovu, vyrobí si ji na patřičné úrovni sám a bude mu posléze potvrzena.''
 +
''Poznámka 2: Účast bude pochopitelně kontrolována a to tak, že se každý osobně přihlásí pedagogickému doprovodu.''
 +
                                                                                                             
 +
                                                                                                                  J. Kuklíková   
  
 
+
29.10. '''Vojenský geografický a hydrometeorologický úřad Dobruška '''
29.10. Vojenský topografický ústav Dobruška
 
  
 
28.11. Archiv ZÚ
 
28.11. Archiv ZÚ

Verze z 10. 10. 2008, 11:12

22.10. Planetárium Praha

Na středu 22.10. je zajištěna přednáška v sále Cosmoramy pražského Planetária. Sraz ve 13 hodin před budovou této vzdělávací instituce, kterou najdete poblíž Výstaviště v pražských Holešovicích. Cena zlevněné vstupenky je 35 Kč . Je pochopitelné, že z časových důvodů nelze vybírat peníze na místě. Proto prosím následující, zcela náhodně vybrané studenty ( Beer, Pelcová, Nešpor, Štochlová], aby ve svých studijních skupinách vybrali od každého jedince tuto částku a vybranou sumu se seznamem zaplativších mi donesli nejpozději do pátku 17.10. do B915a. Termín srazu je nutno dodržet, protože nějaký čas zabere odkládání svršků a batohů ev. tašek do šatny, a opozdilce zaměstnanci Planetária na přednášku do astronomického sálu nevpustí. Ponámka 1: Pokud bude někdo potřebovat omluvenku na tělesnou výchovu, vyrobí si ji na patřičné úrovni sám a bude mu posléze potvrzena. Poznámka 2: Účast bude pochopitelně kontrolována a to tak, že se každý osobně přihlásí pedagogickému doprovodu.

                                                         J. Kuklíková   

29.10. Vojenský geografický a hydrometeorologický úřad Dobruška

28.11. Archiv ZÚ