Akreditace: Porovnání verzí

Z GeoWikiCZ
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
m
 
(Není zobrazeno 11 mezilehlých verzí od 2 dalších uživatelů.)
Řádek 1: Řádek 1:
{{Studium}}{{Výuka}}
+
{{Studium}}{{Výuka}}<!--
 
*  [[O studijním programu Geodézie a kartografie|Studijní program Geodézie a kartografie]]
 
*  [[O studijním programu Geodézie a kartografie|Studijní program Geodézie a kartografie]]
 
** [[Geodézie a kartografie|studijní obor Geodézie a kartografie]]
 
** [[Geodézie a kartografie|studijní obor Geodézie a kartografie]]
** [[Geoinformatika|studijní obor Geoinformatika]]
+
** [[Geoinformatika|studijní obor Geoinformatika]]-->
 +
;Externí odkazy na webu Fakulty stavební
  
;2009: [http://www.fsv.cvut.cz/akredit/gkbcmgr.php Žádost o akreditaci] bakalářského a magisterského studijního porgamu Geodézie a kartografie v modelu strukturovaného studia 3+2.5.
+
:* [http://www.fsv.cvut.cz/akredit/prehled.php Přehled studijních programů a oborů] na FSv akreditovaných MŠMT ČR (včetně kódů)
 +
:* Studijní plány ([http://www.fsv.cvut.cz/legislat/legislat.php#bk Bílá kniha])
 +
 
 +
;2018: Žádost o akreditaci nových bakalářských a magisterských studijních plánů programu Geodézie a kartografie ([https://www.nauvs.cz/index.php/cs/ NAÚ])
 +
 
 +
;2013: [[Žádost o přejmenování navazujícího magisterského oboru Geoinformatika na obor Geomatika na Fakultě stavební ČVUT v Praze|Žádost o přejmenování]] navazujícího dvouletého magisterského oboru Geoinformatika na obor Geomatika na Fakultě stavební ČVUT v Praze.<br/>Důvodem žádosti o přejmenování oboru bylo dosažení souladu se Zákonem č. 200/1994 Sb. o zeměměřictví a o změně a doplnění některých zákonů souvisejících s jeho zavedením, ve znění pozdějších předpisů (§ 14 odst. 2 zákona č. 200/1994 Sb.) a prováděcí vyhláškou č. 31/1995 Sb., která neuvádí obor geoinformatika, ale pouze obory Geodézie a kartografie a Geomatika. Geoinformatika na ČVUT byla přitom vždy koncipována jako geodetický obor a profil absolventů se v tomto odlišoval od všech ostatních akreditovaných oborů geoinformatika na jiných školách.<br/>Akreditační komise schválila žádost o přejmenování na třetím [http://www.akreditacnikomise.cz/attachments/article/482/zapis_ak_03_2013.pdf zasedání v Doksech ve dnech 17-19. června 2013.]
 +
 
 +
;2010: [http://www.fsv.cvut.cz/akredit/gkbcmgr.php Žádost o akreditaci] bakalářského a magisterského studijního programu Geodézie a kartografie v modelu strukturovaného studia 3+2.<br/>Studijní program byl schválen na 3. zasedání akreditační komise 21.-23. června 2010 v Seči s platností na 8 let.
 
   
 
   
 
;2007: Žádost o prodloužení a rozšíření akreditace doktorského studijního programu Geodézie a kartografie (ke stažení jako jediný soubor [http://gama.fsv.cvut.cz/akreditace/geodezie_a_kartografie/2007/PhD_GK_akreditace_zadost.zip  zip 45Mb]).
 
;2007: Žádost o prodloužení a rozšíření akreditace doktorského studijního programu Geodézie a kartografie (ke stažení jako jediný soubor [http://gama.fsv.cvut.cz/akreditace/geodezie_a_kartografie/2007/PhD_GK_akreditace_zadost.zip  zip 45Mb]).

Aktuální verze z 12. 3. 2019, 16:14

Externí odkazy na webu Fakulty stavební
2018
Žádost o akreditaci nových bakalářských a magisterských studijních plánů programu Geodézie a kartografie (NAÚ)
2013
Žádost o přejmenování navazujícího dvouletého magisterského oboru Geoinformatika na obor Geomatika na Fakultě stavební ČVUT v Praze.
Důvodem žádosti o přejmenování oboru bylo dosažení souladu se Zákonem č. 200/1994 Sb. o zeměměřictví a o změně a doplnění některých zákonů souvisejících s jeho zavedením, ve znění pozdějších předpisů (§ 14 odst. 2 zákona č. 200/1994 Sb.) a prováděcí vyhláškou č. 31/1995 Sb., která neuvádí obor geoinformatika, ale pouze obory Geodézie a kartografie a Geomatika. Geoinformatika na ČVUT byla přitom vždy koncipována jako geodetický obor a profil absolventů se v tomto odlišoval od všech ostatních akreditovaných oborů geoinformatika na jiných školách.
Akreditační komise schválila žádost o přejmenování na třetím zasedání v Doksech ve dnech 17-19. června 2013.
2010
Žádost o akreditaci bakalářského a magisterského studijního programu Geodézie a kartografie v modelu strukturovaného studia 3+2.
Studijní program byl schválen na 3. zasedání akreditační komise 21.-23. června 2010 v Seči s platností na 8 let.
2007
Žádost o prodloužení a rozšíření akreditace doktorského studijního programu Geodézie a kartografie (ke stažení jako jediný soubor zip 45Mb).
2005
Žádost o rozšíření akreditace studijního programu Geodézie a kartografie o bakalářský a magisterský studijní obor Geoinformatika.
Studijní obor geoinformatika byl schválen na zasedání Akreditační komise MŠMT 7-8. června 2005.
2005
Prodloužení akreditace navazujících magisterských studijních programů