155YVDD Vizualizace a distribuce prostorových dat: Porovnání verzí

Z GeoWikiCZ
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 1: Řádek 1:
 
== Anotace ==
 
== Anotace ==
Interaktivní práce s prostorovým datovým modelem v prostředí sítě internet. Prostorová data, způsoby vizualizace, formáty a dostupnost dat. Možnosti prezentace 3D modelů na webu, principy interaktivity. Zpracování projektu vizualizace zadaných datových souborů.
+
Tvorba prostorového modelu stavebního objektu v programu SketchUp. Interaktivní vizualizace modelu v prostředí sítě internet.
 +
Prostorová data, vektorové formáty pro distribuci prostorových dat. Geometrické transformace ve 3D, zobrazení prostorového modelu do roviny.
 +
Javascriptové knihovny pro práci s 3D modely. Webová fotodokumentace trasy, panoramatická prohlídka, HDR fotografie.
  
*K153YVDD (2+2)
+
*K155YVDD (2+2)
 
*doporučený 2. semestr magisterského studia, volitelný předmět
 
*doporučený 2. semestr magisterského studia, volitelný předmět
  

Verze z 16. 1. 2018, 11:14

Anotace

Tvorba prostorového modelu stavebního objektu v programu SketchUp. Interaktivní vizualizace modelu v prostředí sítě internet. Prostorová data, vektorové formáty pro distribuci prostorových dat. Geometrické transformace ve 3D, zobrazení prostorového modelu do roviny. Javascriptové knihovny pro práci s 3D modely. Webová fotodokumentace trasy, panoramatická prohlídka, HDR fotografie.

  • K155YVDD (2+2)
  • doporučený 2. semestr magisterského studia, volitelný předmět

Přednášky a cvičení

  • aktuální přehled náplně přednášek a cvičení, jakož i další informace související s výukou předmětu jsou k dispozici zde